שחזור דיסק קשיח

//שחזור דיסק קשיח
שחזור דיסק קשיח 2017-11-21T11:06:31+00:00

 

לדיסקים קשיחים מגוון תקלות אפשריות. ישנן שלושה סוגי תקלות אפשריות:

1

שחזור מחשב נייד

. נזקים לוגיים : נזק לוגי מוגדר כנזק לנתונים בדיסק הקשיח בעקבותיה לא ניתן לקרוא את הנתונים, עם זאת, במצב זה הדיסק הקשיח פועל ומתפקד באופן תקין.  המידע שהיה מאוחסן בדיסק הפך ללא נגיש. נזקים לוגיים שכיחים ביותר נגרמים עקב כניסת וירוסים למחשב או ביצוע טעות ע"י המשתמש כגון פירמוט הדיסק הקשיח.

29064 (1). נזקים פיזיים: הכוונה היא לנזקים לרכיבים הנמצאים "מתחת למכסה מנוע" כלומר בתוך המארז המתכתי של הדיסק הקשיח. באופן כללי הכוונה לראשי הקריאה/כתיבה, למנוע ולדסקיות המכילות את המידע המגנטי. שחזורים אלה הם מאוד מורכבים ודורשים ידע רב וכלי עבודה רבים ויחודיים. שכן נדרש לפתוח פיזית את הדיסק הקשיח ולבצע את פעולות השחזור בתוך חדר נקי. לחברתנו כלים, ומכונות יעודיות ובלעדיות לפתיחה נכונה של דיסקים קשיחים ושחזורם.

9064 (3) 3. נזקים למעגל האלקטרוני: כל דיסק קשיח מורכב בין השאר מבקר אשר הוא המעגל האלקטרוני של הדיסק.נזקים במעגל זה מונעים את תפקודו התקין של הדיסק, לעיתים נגרם קצר למעגל האלקטרוני כתוצאה מהקצר החשמלי הדיסק הקשיח לא מקבל חשמל והמנוע לא מסתובב. במהלך בדיקת הדיסק אנו בוחנים את היקף הנזק, מתקנים או מחליפים את המעגל האלקטרוני זאת כדי שניתן יהיה לקרוא את הדיסק.

שחזור דיסק קשיח

הדיסק קשיח לא מגיב או שנשמע ממנו צליל "מוזר"

[תיתוק] ויש בתוכו מידע חשוב? אל תקחו סיכון! כדי להגדיל את הסיכוי להציל את המידע שלך במעבדה מוסמכת ומקצועית עלייך לכבות את המחשב ולנתקו מהמחשמל כדי למנוע נזק נוסף ולצור קשר עם המעבדה המיקצועית שלנו בטל': 03-9421400

*אנא אל תנסו להתעסק עם הדיסק במעבדות לא מקצועיות עם ציוד לא מתאים, ככה הסיכוי לשחזור יקטן המחיר וזמן העבודה יגדל.

המידע נחוץ לך מיד? שירות שחזור חירום 247 בכל ימות השנה בטל': 052-6212150

 

 

קבל סיוע כבר עכשיו

צור קשר

רחוב סחרוב 19 ראשון לציון קניון ערי חוף

Phone: 03-942-1400