שחזור שרתים 2018-02-11T08:01:22+00:00

שחזור שרתים

שחזור מערכי RAID

צ'יפ מחשבים בע"מ היא החברה מובילה בישראל בשירות שחזור RAID של חברות גדולות, בין אם חלק או כל מערכת אחסון המידע נפגע, העסק שלכם יכול להיות בסכנה. אנו מבינים את המצב הקריטי ומסוגלים להחזיר לכם את המידע במהרה כדי שתוכלו לחזור לפעילות עסקית שוטפת. אובדן מידע עסקי יכול לגרום לנזק עצום לארגון, אך ברוב המקרים ניתן לשחזר את הנתונים במלואם. כחברה המובילה בישראל בתחום שחזור המידע במערכי RAID, אנו מסוגלים לספק לחברה שלך פתרונות מהירים ויעילים עם הניסיון והשרותיות שאנו ידועים בה כדי להחזיר את העסק שלך לפעילות שוטפת במהרה.  המומחיות של צ'יפ מחשבים בע"מ משתרעת על מגוון חברות של התקני איחסון, חיצונייים ופנימיים. ההנדסאים שלנו עובדים תחת מערכת ההפעלה כדי לשחזר קבצי מערכת הפועלים על Microsoft Windows Server, מערכות יוניקס המבוססות על Solaris ו-AIX לינוקס, כולל Mandriva, HP-UX, Rad Hat,  ו-Ubuntu, ומשפחת מערכי ה-RAID של Apple ה-Xserve.

שחזור שרת באופן בטוח

עם יש כשל בשרת, הוא לא יעלה את מערכת ההפעלה כי מערך ה- RAID נפגם [Array], אחד הדיסקים נפגם או מסיבה שבקר ה-RAID כשל, אלה הגורמים המרכזים להפעלה לא תקינה של המערכת, במקרה כזה טכנאי שחזור המידע של צ'יפ מחשבים מוכנים ויכולים לשחזר את הקבצים הנחוצים לכם אם זה קבצי Exchange או קבצי SQL תמיד נוכל לעזור. אם ניסיתם לשחזר את המידע ולא הצלחתם, בבקשה עצרו כדי לא לגרום נזק נוסף וצרו איתנו קשר! נוכל לעזור לכם לשחזר את המידע.

שחזור מידע משרתי ריידשחזור מערכי RAID :

שרתים אשר כוללים מערך RAID כלומר מערך של מספר דיסקים בשרת דורשים טכנולוגיה ייחודית עקב המורכבות הלוגית והפיזית של מערכים אלה.מערכות RAID נמצאות בשימוש בארגונים לצורך אמינות גבוה יותר של המערכת, שרידות גבוהה יותר ומהירות גבוהה יותר. שחזור מערכות RAID מצריך הכרות מעמיקה עם מספר רב של תצורות RAID כגוןRAID Level 0, RAID Level 1, Raid Level 5, Raid Level 6

שחזור שרתי EXCHANGE

שרתי Exchange הפכו פופולאריים וכבר משרתים חברות וארגונים רבים.  כאשר שרת קורס הגיבוי לא מעודכן ההשלכות על הארגון הן דרמטיות. לא ניתן לעבוד בארגון  דבר שדורש פעולה מיידית של שחזור שרתים שתאפשר חזרה מהירה לשגרת העבודה.

שחזור מסדי נתונים

 מסדי נתונים חשופים לכשלים ובעיות. פעמים רבות נשמר מידע שגוי בטבלאות עקב סיום פעולת השרת באופן לא תקין ולעיתים התקנת תוכנה או חומרה עלולה לפגוע במסד הנתונים ולהביא לאיבוד מידע חשוב. במקרים אלו שחזור מסדי נתונים חיוני להמשך תפקודו של הארגון.

השרת לא עולה ויש בתוכו מידע חשוב? אל תקחו סיכון! כדי להגדיל את הסיכוי להציל את המידע שלך במעבדה מוסמכת ומקצועית עלייך לכבות את המחשב ולנתקו מהמחשמל כדי למנוע נזק נוסף ולצור

קשר עם המעבדה המיקצועית שלנו בטל':03-9421400

*אנא אל תנסו להתעסק עם הדיסק במעבדות לא מקצועיות עם ציוד לא מתאים, ככה הסיכוי לשחזור יקטן המחיר וזמן העבודה יגדל.

נחוץ לך מיד? שירות שחזור חירום 247 בכל ימות השנה

טל' : 052-6212150

קבל סיוע כבר עכשיו

צור קשר

רחוב סחרוב 19 ראשון לציון קניון ערי חוף

Phone: 03-942-1400