למה דווקא אנחנו

//למה דווקא אנחנו
למה דווקא אנחנו 2017-11-21T11:06:57+00:00

להחליט לאיזה חברה לשחזור מידע לגשת עם המידע הרגיש שלכם זאת חשובה. החומר שאבד הינו יקר ערך והבאת המדיה לחברה לא מקצועית עלולה להביא לאובדן גמור של החומר ואי אפשרות עתידית לשחזרו.

יש  מספר חברות שעוסקות בשחזור מידע, חלקם הקטן מקצועיות, רובן טוענות שהן ברמה הגבוה. אך הדבר אינו כך.

כאשר אתה שולח לנו את המידע שלך אתה מפקיד בידינו את אמונך, אמון שהמידע שלך במקום בטוח ושנצליח לשחזר לך את המידע באופן המקצועי והיעיל ביותר, תוך שקיפות מלאה בכל התהליך, שירות יחודי לצ'יפ מחשבים.

אצלנו בצ'יפ מחשבים מעוסקים טכנאי שחזור מידע ברמה הגבוה בעולם, כולם מוסמכים ומעת לעת עוברים השתלמויות וקורסים שונים בחו"ל כדי להעשיר את הידע.

כל הטכנאים יעודיים לשחזור מידע שחזור RAID. כך תדע, המידע שלך מופקד בידיים הנכונות. לטכנאי השחזור ידע יוצא דופן, ואנו מסוגלים לשחזר מידע, מכל התקן ובכל פורמט שקיים.

בצ'יפ מחשבים השירות מעל הכל, עם שירות איסוף הדיסק והחזרה לבית הלקוח ללא עלות וכל התהליך אשר נמצא בשקיפות מלאה עם הלקוח, תוך דוחות מצב לגבי כל תהליך בשחזור המידע. כמו כן אצלנו קיים "שירות לאחר שחזור" כך שאנו נהיה לצידכם גם אחרי השחזור עצמו.

אצלנו בצ'יפ משלמים רק על הצלחות, לא שיחזרנו? לא שילמת!

כמו כן אנו זולים באופן מסורתי מהמתחרים המקצועיים בתעשייה, כתבה על כך פורסמה בגלובס.

בסופו של דבר, אתה צריך חברה שתציל את המידע האבוד שלך, כדי שתוכל לישון בשקט ולא לחשוש מאיבוד מידע נוסף. חברה שתיתן לך יחס אישי, בין עם אתה סטודנט או מנכ"ל חברה, המידע שלך חשוב, ואנו נעשה את מירב המאמצים לשחזרו עם 97% הצלחה אנו נשמח לעזור לך. בחברתנו  כ-80% מהלקוחות מגיעים דרך המלצות מפה לאוזן, ולקוחות קיימים.

 

 

קבל סיוע כבר עכשיו

צור קשר

רחוב סחרוב 19 ראשון לציון קניון ערי חוף

Phone: 03-942-1400